O MNIE

Koszalinianka z urodzenia, sopocianka z wyboru, ale zawsze blisko Bałtyku. Morski wiatr i słońce od lat napędza moje artystyczne żagle!

Ukończyłam kultową koszalińską „samochodówkę”  z wyróżnieniem, z czego, a zwłaszcza z tytułu mechanika pojazdów samochodowych z cenzusem, dumna jestem nadzwyczaj, bo fach niezły i jakby co – jak znalazł 🙂

Nauka, a szczególnie „praktyki” szły mi tak śpiewająco, że naturalną konsekwencją było jej kontynuowanie w Studium Wokalno-Aktorskim przy Teatrze Muzycznym im. D .Baduszkowej w Gdyni.

Dyplom Aktorki Scen Muzycznych, rolą Fantyny w musicalu Les Miserable, „wyśpiewałam” w roku 1998 z wyróżnieniem, do czego trochę już byłam przyzwyczajona, bo „nawyróżniałam” się parokrotnie na kilku przeglądach i festiwalach.

Od tego momentu skończyło się radosne, studenckie życie, a zaczęła się poważna praca zawodowa na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni i nie tylko. Rozwój techniki motoryzacyjnej jest tak ogromny, że postanowiłam samochody w moim życiu traktować wyłącznie jako hobby, a żyć dla i ze śpiewania…

 

Scroll to Top